INFORMACIJA DALYVIAMS

Informacija

Varžybų centras ir brifingai

Varžybiniai pasitarimai vyks Vingio parko estradoje, automobilius galite parkuoti aplink ją. Generaliniam brifinge privaloma dalyvauti visiems pilotams, nes jame bus pateikta skrydžių tvarka, saugos informaciją ir kita su renginiu susijusi svarbi informacija. Prieš varžybiniuose brifinguose privaloma dalyvauti visiems tame skrydyje planuojantiems dalyvauti pilotams ir sportui, ir fiestai.

Bendri pakilimo laukai

Startuosime nuo pievos prieš estradą, išdalinsime pievos schemą kurioje bus sužymėti kvadratai su numeriais ir guldysime balionus į savo kvadratus. Komandos narių reikės paprašyti (ypač per vakarinius), kad butų kontroliuojama kad žiūrovai nepatektu ant žolės.

Oro teisė

Skraidysime valdomoje oro erdvėje, todėl visiems pilotams privaloma turėti aviacinio dažnio radijo ryšio stoteles  – sekti Vilniaus bokšto dažnį 118,250 ir bendrą aviacinį 122.250 ), taip pat skrydžio metu, vedantis ir grupę uždarantis balionai privalės skristi įjungtais atsakikliais. Taip pat už renginyje dalyvaujančių pilotų ir jų naudojamų orlaivių dokumentus taip pat atsakingas organizatorius, todėl deklaracijos kurią pasirašysite, kad visi dokumentai tvarkingi neužteks. 

Sportinė dalis

Visiems sportininkams informacija ir rezultatai bus pateikiami https://www.watchmefly.net, kur bus sukurta mūsų renginio paskyra ir įkelta visa reikalinga informacija. Susikurkite paskyrą ir užsiregistruokite iš anksčiau. Rezultatams, trekams, užduotims įvykdyti naudosime aplikaciją: Balloon Live – atsisiųskite šią aplikaciją nelaukdami varžybų, ten yra training mode, tai galėsite pasitreniruoti dar prieš sportinius skrydžius, kad paskui nebūtu netikėtumų. Trackai ir markai bus online, todėl nuskaityti logerių nereikės. Prieš varžybas pakeiskite mode iš training į competition ir įveskite iš mūsų gautą „tokeną“ ir mes Jus matysime. 

Popierinių žemėlapių nespausdinam, jeigu kažkam reikia atsispausdinkite savarankiškai. Per brifingus visa pagrindinė informacija bus sudėta on line arba atsiusta į WhatsApp grupę, spausdinsime tik užduočių lapus. Turėsime ir gyvus markerius, už šią projekto dalį atsakinga bus Jolanta.

Programėlės pasisiuntimas

Maistas

Penktadienio rytas nuo 3:30

Vero Cafe foodtruck

Paulig Cafe kibinai

Nuo 11:00-12:00 dirbs

DEŠRAINIS.LT
KIBINAI.LT
VINGIO ISTORIJOS
LEDAINĖS

Įvažiavimas į Vingio parką

Dalyvių išsidėstymas

Scroll to Top